Przy miejscowym Centrum Sportowo Widowiskowym, w Kozach rozgrywana będzie po raz piąty już, amatorska liga piłki nożnej.

csw kozy

Rozpoczęcie zmagań na sztucznej nawierzchni przewidziano na 30. sierpnia br., zaś w następny piątek - 23.08, organizatorzy planują spotkanie organizacyjne, na którym będzie można zgłaszać swój akces do występu w lidze. Zgłoszenia, przyjmowane są także telefonicznie (33 817 57 40), oraz e-mailowo (csw@rekord.net.pl).

Najistotniejsza zmiana w stosunku do sezonu poprzedniego to fakt, iż w zespołach będzie mogła występować nie ograniczona liczba zawodników zrzeszonych, gdy dotąd na placu gry równocześnie przebywać mogło tylko dwóch takich graczy. Ale to nie jedyna zmiana, jaką przed nowym sezonem przygotowali organizatorzy. Piąta edycja zmagań składać będzie się, aż z sześciu rund! Cztery z nich w systemie jesień-wiosna rozegrane zostaną na otwartym powietrzu, zaś od grudnia do lutego, rozgrywki przeniosą się na dwie kolejne rundy do hali. I przyznać trzeba, że to ciekawe urozmaicenie tych amatorskich zmagań.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, spotkania odbywać będą się prawdopodobnie w piątki w godzinach wieczornych. Na sztucznej trawie grać może jednocześnie sześciu zawodników z bramkarzem włącznie, zaś w hali pięciu. Miłośników futbolu serdecznie zapraszamy.