Bez większych problemów "rekordziści" awansowali do półfinału Pucharu Polski w futsalu. Rywalem bielszczan była ekipa z Leszna i to ona niespodziewanie objęła prowadzenie w 2. minucie. Odpowiedź miejscowych była jednak taka, jak być powinna. 4. minuty później do remisu doprowadził Michał Marek, puentując dobre rozegranie z autu. Potem nastąpiła już dominacja drużyny Rekordu, a jej efektem była wysoka 7:2. Teraz bielszczanie poznali swojego przeciwnika w kolejnej fazie pucharowych zmagań.

W przeciwieństwie do poprzednich etapów, półfinał odbędzie się na zasadzie dwumeczu. W nim futsaliści Rekordu zmierzą się z 14 siłą Futsal Ekstraklasy – Fit-Morning Gredar Brzeg. Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 marca br. na Opolszczyźnie, a rewanż zaplanowano natomiast na 20 kwietnia 2022 roku, przy Startowej 13.