- Wszystko zależy od tego, jakim składem przyjedzie drużyna z Czańca na mecz z KS-em, ale myślę, że i tak powinni wywieźć trzy punkty. 

 

Wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja u nas. Mamy najmłodszą drużynę w a-klasie. Dla 90 procent chłopaków to pierwszy sezon w seniorach, ale myślę, że doświadczenie zaprocentuje w późniejszym okresie. Podobno jeszcze nie wszystko stracone, dlatego dopóki piłka w grze trzeba walczyć do upadłego. Na pewno będzie w meczu dużo walki i mogę obiecać, że nikt się nie położy. Liczę, że drużyna pokaże, że potrafimy wygrywać. Liczę na pierwszą wygrana w tej rundzie, lecz boisko wszystko zweryfikuje.
 

Rotuz u siebie powinien bez problemu sięgnąć po wygraną. To bardzo dobra drużyna, która myślę, że również awansuje do okręgówki. 

 

Pionier Pisarzowice to mimo wszystko dobra drużyna i bez problemu wygra z Zamkiem. 

 

 

Trener Śliwa zbudował bardzo mocną drużynę. Zresztą pozycja w tabeli to pokazuje. Myślę, że bez problemu poradzą sobie z przeciwnikiem. 

 

Drużyna z Międzyrzecza jest poza zasięgiem wszystkich drużyn w a-klasie, także i na zakończenie sezonu wygrają bez problemu
 

W tym meczu może zaważyć atut własnego boiska. Typuję wygraną LKS-u. 

 

Program 26. kolejki:

 

11.06.2022 r. (sobota), g. 16:00

KS Bystra - LKS II Czaniec (g. 13:00)

Wilamowiczanka Wilamowice - Zapora Wapienica

Rotuz Bronów - Soła Kobiernice

Zamek Grodziec - Pionier Pisarzowice

Żar Międzybrodzie Bialskie - Przełom Kaniów

Sokół Hecznarowice - KS Międzyrzecze

 

12.06.2022 r. (niedziela), g. 14:00

LKS Ligota - Orzeł Kozy