Ciekawy mecz na inaugurację sezonu zaserwowali nielicznie zgromadzonym kibicom piłkarze LKS-u Mazańcowice i Przełomu Kaniów. Gospodarze po kilkunastu minutach prowadzili 2:0... Przełom Kaniów - KS Bestwinka …kwadrans później przegrywali 2:3. W spotkanie lepiej weszli podopieczni Wiesława Kucharskiego, którzy posiadali optyczną przewagę. Gole po dwóch szybkich atakach zdobyli dość nieoczekiwanie gospodarze. W 10. minucie wyprowadzili pierwszą akcję, dograną z lewej strony futbolówkę do celu skierował Piotr Buczek. Rafał Twardowski chwilę później ponownie musiał sięgnąć do „sieci”, tym razem pokonał do Mateusz Słowik. Drużyna Jarosława Jankowskiego miała dobry wynik, nieoczekiwanie wyciągnęła od rywala pomocną dłoń... Niefortunnie w polu karnym interweniował jeden z obrońców, który trafił piłką we własną... dłoń, to był moment przełomowy. Wojciech Czulak zapisał na swoim koncie trafienie kontaktowe z „wapna”, a w odstępie kolejnych kilku minut Radosław Fijak skapitulował jeszcze dwa razy. Najpierw bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał go Dominik Domka, a następnie uderzeniem z dystansu Robert Jurczyga, który zastąpił kontuzjowanego Mateusza Grygierzca.

Pierwsze minuty po wznowieniu gry należały do zespołu z Mazańcowic, który wraz z upływem czasu opadał z sił. Goście skrzętnie z tego skorzystali. W 70. minucie Domka znalazł się w polu karnym, uderzył, futbolówka odbiła się od obrońcy i po rykoszecie wpadła do bramki. Wynik meczu ustalił Jurczyga, który zabawił się z przeciwnikami, położył na murawie stopera, golkipera i z metrów trzech sfinalizował akcję.

LKS Mazańcowice – Przełom Kaniów 2:5 (2:3) 1:0 Buczek (10') 2:0 Słowik (13') 2:1 Czulak (26' z rzutu karnego) 2:2 Domka (30') 2:3 Jurczyga (33') 2:4 Domka (70') 2:5 Jurczyka (81')

LKS Mazańcowice: Fijak – Kupka, Mentel, Janosz, Góra (46' Górlaczyk), Jankowski, Krawiec, Buczek, Karbowniczek (46' Kubiczek), Kopeć (72' Golicz), Słowik (60' Parcia), Buczek Trener: Jankowski

Przełom: Twardowski – Czulak, Faruga (80' Flis), Bąk, Lach, Szyma, Grygierzec (30' Jurczyga), Kóska, Kubiec, Damaz (46' Jarosz), Domka (75' Danel) Trener: Kucharski