Beniaminek czeskiej ekstraklasy był ostatnim sparingpartnerem Rekordu Bielsko-Biała przed turniejem eliminacyjnym UEFA Futsal Cup. Sprawdzian wypadł dobrze. rekord chrudim foto paweł mruczek Bramkarz drużyny z Trzyńca po raz pierwszy skapitulował w 4. minucie, na listę strzelców wpisał się Artur Popławski. Przed przerwą – grano 2x30 minut – piłkę w siatce ulokował także Paweł Machura, po podaniu Popławskiego uderzył mocno i precyzyjnie. W drugiej połowie goli, a w związku z tym także emocji, było zdecydowanie więcej. W odstępie kilkudziesięciu sekund akcje bielszczan sfinalizowali Kamil Kmiecik oraz Łukasz Biel. Czesi zaatakowali śmiejel, w 45. minucie odpowiedzieli za sprawą trafienia Jana Oplustila. Stracona bramka nie podcięła skrzydeł podopiecznym Adama Krygera. Gospodarze posiadali inicjatywę, kolejne dwa gole zdobyli wspomniani nowi „rekordziści”. W końcówce obie ekipy po razie skierowały futbolówke do celu. Najpierw Radek Polasek sforsował defensywę drużyny Likopu, a w ostatniej minucie wynik test-rywalizacji ustalił Vojtech Csikan, wykorzystał nieobecność na parkiecie nominalnego bramkarza. Bielszczanie w końcówce szlifowali grę z lotnym golkiperem.

Rekord Bielsko-Biała – Likop Trzyniec 7:2 (2:0) 1:0 Popławski (4') 2:0 Machura (24') 3:0 Kmiecik (40') 4:0 Biel (41') 4:1 Opluśtil (45') 5:1 Biel (52') 6:1 Kmiecik (56') 7:1 Polasek (58') 7:2 Csikan (60')

Rekord: Brzenk (Nawrat) – Machura, Popławski, Polasek, Franz, Szymura, Szłapa, Łysoń, Kmiecik, Janovsky, Mentel, Biel Trener: Kryger