Już do przerwy ustalony został wynik test-meczu z udziałem Pasjonata. Gospodarze zagrali w tym fragmencie w mocniejszym składzie.

pasjonat_dankowice

W dankowickim zespole trwa wciąż testowanie zawodników pod kątem ich przydatności do gry w przedstawicielu Bielskiej Ligi Okręgowej. Sparing z niżej notowaną drużyną ze Studzionki wypadł pozytywnie. Pasjonat objął prowadzenie za sprawą gola testowanego piłkarza. Rywale wyrównali po nieporozumieniu golkipera z obrońcą. A premierową część sparingu zwieńczył skuteczny strzał Bartosza Adamowicza w sytuacji sam na sam z bramkarzem LKS-u Studzionka. Po pauzie szkoleniowiec miejscowych dokonał kilku zmian w składzie, co odbiło się na postawie drużyny. – Część zawodników wróciła dopiero z wakacji i po raz pierwszy tego lata miała okazję do gry. Przebieg wydarzeń kontrolowaliśmy, ale w końcówce przeciwnik nas przycisnął i mógł doprowadzić do remisu – mówi trener Pasjonata, Artur Bieroński.

W środę formę dankowiczan sprawdzi a-klasowiec z Bestwinki. Tymczasem aż trzech zawodników kadry Pasjonata z minionego sezonu trafiło do LKS-u Bestwina. Wspomniany tercet to Mateusz Mazur, Wojciech Lisewski oraz Dariusz Adamczyk. Tyleż samo graczy ma zatem dołączyć do ekipy w bieżącej letniej przerwie.

Pasjonat Dankowice – LKS Studzionka 2:1 (2:1) Gole dla Pasjonata: testowany zawodnik, B.Adamowicz

Pasjonat: Chmielewski – Tworek, Dawidek, Bieroński, testowany zawodnik, B.Adamowicz, testowany zawodnik, Adamus, Stasica, testowany zawodnik, Wydra oraz Sikora, Mi.Wróbel, Korczyk, W.Adamowicz, Kocierz, testowany zawodnik Trener: Bieroński