Kolejny „przygotowawczy płotek” przeskoczyli podopieczni Jana Furlepy. BKS Stal Bielsko-Biała na obiekcie Wilamowiczanki Wilamowice zmierzył się w test-meczu z Sołą Oświęcim. bks stal Początek spotkania? W miarę wyrównany - używając bokserskiego słownictwa – ze wskazaniem na BKS. Jako pierwsi futbolówkę do siatki w 20. minucie skierowali jednak „Solarze”, ale arbiter odgwizdał w tej sytuacji spalonego. Kolejne akcenty premierowej odsłony przyniosły wyrównaną rywalizację obu zespołów i brak bramek.

Druga połowa rywalizacji przypominała pierwszą. Więcej z gry mieli bielszczanie, ale Soła nie odpuszczała. W 76. minucie BKS wyszedł na prowadzenie. Błąd golkipera oświęcimian wykorzystał jeden z kandydatów do gry w III lidze opolsko-śląskiej. Owo trafienie skrzydeł zawodnikom Soły nie podcięło, wręcz przeciwnie. Po stracie bramki beniaminek trzecioligowego, małopolsko-świętokrzyskiego frontu dążył do wyrównania i w 89. minucie cel swój osiągnął. Więcej bramek w Wilamowicach kibice nie obejrzeli.

BKS Stal Bielsko-Biała – Soła Oświęcim 1:1 (0:0) Gol dla BKS-u: testowany zawodnik

BKS: zawodnik testowany - Sieńkowski, Antczak, zawodnik testowany, Zdolski, Rucki, Czaicki, zawodnik testowany, Brychlik, Caputa, zawodnik testowany oraz Wójcik, Góralczyk i dziewięciu testowanych zawodników Trener: Furlepa