Podopieczni Adama Krygera zrehabilitowali się za ostatnią porażkę z Gattą przed własną publicznością. Tym razem nie dali w Cygańskim Lesie szans na korzystny rezultat drużynie z Gdańska, pomimo... rekord - UG gdańsk … straty gola na początku meczu. W 5. minucie Bartłomiej Nawrat, po skutecznej próbie Tomasza Poźniaka, musiał wyciągać piłkę z siatki. Taki obrót "parkietowych" wydarzeń podziałała na gospodarzy niczym przysłowiowa płachta na byka, zdobyli siedem bramek z rzędu! Straty w minucie 12. odrobił Michał Marek, a chwilę później z celnego trafienia cieszył się Artur Popławski. Tuż przed przerwą gdańszczanie stracili kolejne dwa gole, Andrzej Szłapa i Rafał Franz wykorzystali błędy rywali.

Po zmianie stron „rekordziści” nadal atakowali, zdobyli trzy bramki – kolejno Łukasz Biel, Popławski i Franz. W 32. minucie Rekord posiadał bezpieczną zaliczkę, nieco spuścił z tonu, z czego skrzętnie skorzystali gości, zmniejszając tym samym rozmiary porażki. Wojciech Pawicki, a następnie Dominik Depta wpisali się na listę strzelców.

Rekord Bielsko-Biała – AZS UG Gdańsk 7:3 (4:1) 0:1 Poźniak (5') 1:1 Marek (12') 2:1 Popławski (14') 3:1 Szłapa (19') 4:1 Franz (20') 5:1 Biel (29') 6:1 Popławski (30') 7:1 Franz (32') 7:2 Pawicki (33') 7:3 Depta (37')

Rekord: Nawrat – Szymura, Polasek, Franz, Popławski, Łysoń, Szłapa, Janovsky, Marek, Biel, Kmiecik, Mentel Trener: Kryger