Biorąc pod uwagę obecną formę Skałki postawiłbym właśnie na gości. Z uwagi na to, że zdarzają się im różne mecze to mój typ starcia z Koszarawą zabezpieczę podpórką - „X2”.

 

Mamy trudną sytuację w drużynie, borykamy się ze swoimi problemami. Do każdego meczu podchodzimy jednak tak, że nie składamy broni. Oczywiście w naszej grze widać pewne braki, mimo to walczymy do końca. Nie gramy po to, żeby jak najniżej przegrać, w każdym meczu chcemy odnosić zwycięstwa. Z takim nastawieniem podejdziemy także do konfrontacji z Sokołem.

 

Jak to bywa w spotkaniach „dwójek”, wszystko zależy od wsparcia, jakie otrzymają od pierwszej drużyny. Jeżeli takowe wsparcie gospodarze będą mieli, to zapewne rozstrzygną losy konfrontacji na swoją korzyść. Jeśli nie, to wynik w tym spotkaniu pozostaje sprawą otwartą.

 

W Łękawicy spotkają się drużyny, które nie będą chciały bronić dostępu do własnej bramki za wszelką cenę. Myślę, że ofensywne nastawienie obu zespołów sprawi, że kibice zobaczą wiele goli, a mecz zakończy się podziałem punktów.

 

 

Graliśmy z Beskidem. To bardzo dobry zespół. Jak na a-klasowe warunki niemal kompletny. Nie widziałem w akcji Magury, która będzie chciała wykorzystać atut własnego boiska. Mimo to postawię na Beskid, a mój wybór zabezpieczę remisem.

 

Zarówno Babia Góra, jak i Metal zdobyły komplet punktów w poprzedniej serii gier. Wszyscy wiedzą, że boisko w Koszarawie to bardzo trudny teren. Ja jednak postawię na gości.

 

Jeleśnianka nie stoi na straconej pozycji w konfrontacji z faworyzowanym beniaminkiem na własnym boisku. W zespole Stali-Śrubiarnia jest wielu zawodników, którzy będą chcieli grać piłką. Da się to robić na każdym boisku, ale na murawie w Jeleśni będzie to bardziej utrudnione, niż na innych. Wskazuję na zwycięstwo gości, ale zdobycz punktowa Jeleśnianki nie będzie dla mnie niespodzianką.

 

Program 7. kolejki:
 

24.09.2022 r. (sobota)

Koszarawa Żywiec – Skałka Żabnica (g. 13:00)

Magórka Czernichów – Sokół Słotwina (g. 14:00)

 

25.09.2022 r. (niedziela), g. 11:00

GKS II Radziechowy-Wieprz – Maksymilian Cisiec

Skrzyczne Lipowa - Orzeł II Łękawica 

Magura Bystra – Beskid Gilowice (g. 15:00)

Koszarawa Babia Góra – Metal Węgierska Górka (g. 15:00)

Jeleśnianka Jeleśnia – Stal-Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (g. 16:00)