W nie najlepszych nastrojach z drugiego końca Polski, po spotkaniu z Lotosem Treflem Gdańsk, wracała do Bielska-Białej drużyna BBTS-u. Świadczą o tym pomeczowe wypowiedzi oraz sam wynik, beniaminek przegrał 0:3. bulkowski janusz bbts

Grzegorz Kokociński, kapitan BBTS-u, po meczu przeprosił kibiców za postawę zespołu. - Zagraliśmy bardzo słabo i to już kolejny mecz. Nie wywozimy nawet seta z Gdańska, a w dwumeczu jest 6:0. Czasu jest coraz mniej, do tego dochodzą mecze Pucharu Polski. Przegraliśmy dosyć łatwo, nie mieliśmy żadnego elementu, którym mogliśmy się przeciwstawić rywalom. Mogę tylko przeprosić za naszą postawę. Trener Janusz Bułkowski podczas konferencji prasowej wspomniał m.in. o niezrealizowanych założeniach taktycznych.Gratulacje dla rywali, na pewno byli lepszym zespołem, my nie postawiliśmy żadnych warunków gry. Naszym założeniem było odrzucenie ich od siatki, ale może tylko w trzecim secie to zaowocowało. Wiedzieliśmy, że gdańszczanie będą grać dużo środkiem i pipe’m – tak właśnie było. Na pewno troszeczkę to boli, że przegrywamy na sucho, morale spadają. Nie wywozimy nawet seta, aż przykro. Czasu jest coraz mniej, a teraz dodatkowo mamy co trzy dni mecz. Musimy się jak najszybciej pozbierać i walczyć o każdy punkt.