– Będzie ciekawie w Brennej i bardzo ciężko wyłonić kto może wygrać. Nie pokuszę się o przyznanie więcej szans którejś z drużyn. W Góralu sportowa złość na pewno będzie po porażce w Pruchnej, ale nie ma też co ukrywać, że Beskid jest „w sztosie”. Okaże się czy seria meczów bez przegranej to rzeczywiście konsekwencja tak wysokiej formy. Postawię na remis.

Trudno też od razu wytypować co się wydarzy w konfrontacji ekip z Zabłocia i Goleszowa. Orzeł niewątpliwie jest mocniejszy w porównaniu do jesieni i to ważny czynnik. To zresztą może okazać się dosyć istotny mecz dla układu tabeli na koniec sezonu. Przewiduję, że to gospodarze wygrają.

Bez wątpienia Błękitni podbudowani po wygranej w Kończycach Małych, co określiłbym mianem małej niespodzianki. Uważam, że pewnie zainkasują punkty gospodarze, bo LKS Rudnik również bez szału prezentuje się na razie w rundzie rewanżowej.

 Iskra u siebie zawsze jest mocna, więc problemy dla Victorii są niewykluczone. Typuję „X2”.

Fajny mecz zapowiada się w Kończycach Małych. U siebie zespół trenera Agaty jest mocny. Fakt, że przegrał ostatnio z Błękitnymi, ale wynik tego spotkania mógł być różny, Ekipa z Pruchnej rozpędzona po wygranej z Góralem, jednak łatwo jej nie będzie mieć. Postawię na gospodarzy, a więc niespodziankę kolejki.

Mecz wyjazdowy dla nas po dwóch przegranych. Jak każdy z takim bagażem chcielibyśmy w końcu zagrać dobrze w piłkę, co dałoby nam szansę na pozytywny wynik. Teren Błyskawicy Kończyce Wielkie trudny, ale wierzę, że to my wygramy. Jedziemy po punkty, najlepiej wszystkie, bo remis spowoduje tylko lekki uśmiech na naszych twarzach.


Program 17. kolejki:

23.04.2022 r. (sobota), g. 16:00
Beskid Brenna – Góral Istebna
Orzeł Zabłocie – LKS Goleszów

24.04.2022 r. (niedziela), g. 16:00
Błękitni Pierściec – LKS Rudnik (g. 11:00)
Iskra Iskrzyczyn – Victoria Hażlach
Błyskawica Kończyce Wielkie – Strażak Dębowiec
LKS Kończyce Małe – LKS '99 Pruchna (g. 17:00)

KS Nierodzim – Olza Pogwizdów 0:3 (walkower)