Zmagania w skoczowskiej A-klasie beniaminek rozpoczął źle. Zespół z Ochab przegrał na inaugurację z Błyskawicą Kończyce Wielkie, w 2. kolejce uległ Spójni Zebrzydowice. aklasa_skoczow Piątkowe spotkanie ułożyło się po myśli gospodarzy. W 10. minucie błąd popełni golkiper beniaminka, który źle obliczył tor lotu dośrodkowanej z rzutu rożnego piłki. Z bliska do siatki skierował ją wewnętrzną częścią stopy Paweł Kiełkowski. Chwil kilka później zawodnicy Spójni celebrowali zdobycie gola numer dwa. Sebastian Nowak wykorzystał sytuację sam na sam, w której znalazł sie po prostopadłym podaniu z głębi pola. Ambitnie grający goście próbowali "wrócić" do gry. Aktywny w szeregach beniaminka był przede wszystkim Tomasz Śleziona, ale jego strzały z dystansu były niecelne. Drużyna z Zebrzydowic kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń.

Mądrze grający gospodarze swoją wyższość udowodnili także po przerwie. W 58. minucie niepilnowany przed polem karnym Tomasz Nowak przyjął futbolówkę klatką piersiową, a następnie uderzył precyzyjnie z powietrza. Wynik meczu, na kwadrans przed jego końcem ustalił Kiełkowski, płaskim strzałem z boku pola karnego zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu, czwartego w sezonie. Drużyna Dariusza Owczarczyka mogła odnieść bardziej okazałe zwycięstwo, dwóch dogodnych okazji nie wykorzystał jednak Karol Janiszewski.

Spójnia Zebrzydowice – LKS Ochaby 4:0 (2:0) 1:0 Kiełkowski (10') 2:0 S.Nowak (16') 3:0 T.Nowak (58') 4:0 Kiełkowski (73')

Spójnia: Prostacki – Piguła, Kopiec, T.Nowak, Olszar, T.Nowak, Bierski (70' Brzoza), Kołodziej (63' Paluch), Pieszka (25' Król), Dandyk (54' Janiszewski), Paw.Kiełkowski Trener: Owczarczyk

LKS Ochaby: Stekla – Wrona, Pat.Kiełkowski, Więcek (81' Gojdka), Gogółka, M.Kałuża, G.Kałuża, Siekierka, Chmiel, Cieślar (66' T.Kałuża), Śleziona Trener: Sodzawiczny