Zwycięską serię w nowym roku kontynuują koszykarze DAAS Basket Hills. Tym razem gładko rozprawili się z rywalem na jego terenie.

Basket BB

Spotkanie w Czeladzi zapowiadało się jako niełatwe dla bielszczan. Ale przyjezdnym udało się potwierdzić wysoką dyspozycję na wstępie nowego roku. Od początku ekipa DAAS Basket Hills dyktowała warunki. Pierwszą kwartę wygrała 22:11, do przerwy dystans powiększył się do 21 „oczek”. Prawdziwy pogrom bielski trzecioligowiec zafundował przeciwnikowi w ostatniej części meczu, zwyciężając pewnie i po raz kolejny efektownie. Co ciekawe, punkty zdobyli wszyscy zawodnicy drużyny z Bielska-Białej, a najcelniej rzucał Grzegorz Szybowicz, autor 26 punktów.

MCKS Czeladź – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 51:98 (11:22, 14:24, 17:16, 9:36)

Punkty dla DAAS Basket Hills: Szybowicz – 26, Błotko – 16, Kozaczka – 10, Mądry – 10, Karnia – 10, Adamus – 8, Żak – 7, Sablik – 4, Goryl – 4, Kruczek – 2, Garus – 1