W Bielsku-Białej trwa siatkarskie wydarzenie znaczącej rangi. Kąpielisko "Start" gości uczestników czwartej edycji turnieju "Plaża Open".

plaza open

Wczoraj zmagania eliminacyjne w poszczególnych kategoriach utrudniał padający deszcz. Dziś aura jest już lepsza, a i ranga meczów większa. Emocje zatem, aż do godziny 19:00, gwarantowane! Siatkarskim spotkaniom - mężczyźni do godziny 13:00, kobiety w dalszej części dnia - również z udziałem znanych zawodniczek i zawodników, towarzyszy szereg atrakcji dla publiczności. O godzinie 14:00 warsztaty dla najmłodszych adeptów siatkówki poprowadzi Agata Sawicka, w minionym sezonie siatkarka BKS-u Aluprof Bielsko-Biała. Obowiązkowo na "Start" należy udać się w niedzielę, bo od wczesnych godzin porannych potrwają mecze finałowe turnieju w stolicy Podbeskidzia. Finał kobiet wyznaczono na g. 14:30, półtorej godziny później na boisko wyjdą najlepsze duety męskie.

Program zawodów "Plaża Open" w Cygańskim Lesie dostępny jest TUTAJ. Jako jeden z Patronów Medialnych wydarzenia serdecznie zapraszamy!