Mistrzowie Polski z Cygańskiego Lasu mecz z wicemistrzem na jego terenie rozpoczęli źle, ale rytm właściwy złapali szybko. Rywalowi złudzeń nie pozostawili.

rekord-bielsko-biala

Minuta 4. przyniosła radość gospodarzy w postaci  otwarcia wyniku w wykonaniu Michała Kubiaka. Minuty kolejne to popis gry w wykonaniu podopiecznych Adama Krygera. Wyrównał Artur Popławski, a po celnym uderzeniu Rafała Franza „rekordziści” byli na prowadzeniu. W minucie 13. na listę strzelców raz jeszcze wpisał się Franz. Końcówka premierowej odsłony należała do gości, którzy przewagę udokumentowali trafieniami Radka Polaska i Popławskiego.

Czterobramkowa przewaga w futsalu sukcesu nie gwarantuje, ale mistrzowie Polski zaliczki nie roztrwonili. Złudzeń drużynę ze Szczecina pozbawił Michał Marek, po którego trafieniach goście prowadzili 7:2. Na wstępie drugiej połowy Łukasz Tubacki na moment przywrócił szczecinianom nadzieje na wynik korzystny. Końcowy fragment meczu to jeszcze bramki Oleksandra Shamotiego oraz Jana Janovskiego.

Zespół z Bielska-Białej po pechowym zakończeniu przygody z Ligą Mistrzów pokazał, że jest w formie. Pogoń '04 Szczecin – Rekord Bielsko-Biała 3:8 (1:5) 1:0 Kubik (4') 1:1 Popławski (6') 1:2 Franz (7') 1:3 Franz (13') 1:4 Polasek (18') 1:5 Popławski (19') 2:5 Tubacki ( 24') 2:6 Marek (31') 2:7 Marek (34') 3:7 Shamotii (36') 3:8 Janovsky (40')

Rekord: Brzenk - Janovsky, Polasek, Popławski, Franz, Szłapa, Szymura, Łysoń, Marek, Kmiecik, Biel, Mentel Trener: Kryger