Młodzieżowcy Rekordu kroczą pewnie po medal futsalowego czempionatu do lat 20, który odbywa się w Bochni. Bielszczanie są już w półfinale turnieju.

Marek Rekord futsal

W grupie „rekordziści” odnieśli komplet zwycięstw. Pierwszą pozycję w tabeli dał im sukces nad Hurtapem Łęczyca 4:2. W ćwierćfinale los skojarzył bielszczan z trudnym przeciwnikiem, młodzieżą Wisły Kraków. Ale i w tej potyczce podopieczni trenera Piotra Szymury stanęli na wysokości zadania. Już po 3. minutach dysponowali zaliczką w postaci dwóch trafień – autorstwa Michała Marka i Seweryna Caputy. Kolejny gol Marka, z 19. minuty, był tym ustalającym końcowy wynik ćwierćfinału na 3:1 dla Rekordu. Półfinałowy, niedzielny rywal to gospodarz – BSF Bochnia – lepszy nieznacznie od UKS Cityzen Poznań.

Ćwierćfinały: MKF Solne Miasto Wieliczka – Unisław Team PBDI 1:1, rzuty karne 6:5 BSF Bochnia – UKS Cityzen Poznań 1:1, po dogrywce 4:2 Clearex Chorzów – Hurtap Łęczyca 5:2

Rekord Bielsko-Biała – Wisła Kraków 3:1 (2:0) 1:0 Marek (2') 2:0 Caputa (3') 2:1 Sabuda (17') 3:1 Marek (19')

Rekord: Kurowski, R.Jastrzębski – Marek, Biel, Szymański, Gaudyn, Bojdys, Sz.Jastrzębski, Ł.Jastrzębski, Czernek, Tutaj, Hyży, Caputa, Sojka Trener: Szymura