- Graliśmy ostatnio z GLKS-em i uważam, że jest to bardzo dobry zespół, z wartościowymi zawodnikami. Każdy patrzy na drużynę z Wilkowic z perspektywy zeszłego sezonu, ale mamy już zupełnie nowe rozdanie. Wilkowiczanie mają coś do udowodnienia i sięgną po trzy punkty w meczu z GTS-em. 

 

Na 5 kolejek przed końcem rundy założyliśmy sobie zrobienie 15. punktów. 3 z 5 meczów wygraliśmy, więc plan jest zrealizowany w 60 procentach. Aby go sfinalizować nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów z JUW-e. 

 

Pasjonat wpadł trochę w dołek, ale jest tam sporo doświadczonych zawodników. Rotuz - jak dla mnie - rewelacja rozgrywek jako beniaminek. Niemniej, Pasjonat tego meczu nie przegra. X2. 

 

 

"Zetka" ewidentnie w tej rundzie nie może odpalić. Rezerwy Rekordu są samodzielnym liderem i po tej kolejce to się nie zmieni. "Rekordziści wygrają pewnie z ekipą z Tychów. 

 

KS Międzyrzecze zawsze będzie faworytem, w każdym meczu. Po porażce z rezerwami LKS-u podopieczni Arka Ruckiego wrócą na zwycięski szlak i pokonają LKS Wisła Wielka. 

 

Ekipa z Bestwiny wyraźnie odpaliła. Po spadku byli rozbici, ale z czasem ten zespół się konsoliduje. Podopieczni Sebastiana Gruszfelda są w stanie rozegrać wyrównany mecz z "Goczałami". 1X,. 

 

BKS w końcu wygrał i będzie niewygodnym rywalem dla Iskry, choć jest to dobrze poukładany zespół, Stawiam na remis 

 

Program 14. kolejki: 

 

5.11.2022 r. (sobota), g. 14:00 

GTS Bojszowy - GLKS Wilkowice 

JUW-e Tychy - Czarni Jaworze 

Rotuz Bronów - Pasjonat Dankowice 

ZET Tychy - Rekord II Bielsko-Biała 

KS Międzyrzecze - LKS Wisła Wielka 

LKS Bestwina - LKS II Goczałkowice-Zdrój 

LKS Łąka - LKS Studzienice 

 

6.11.2022 r. (niedziela), g. 11:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna