- BKS ostatnie dwa mecze wygrał, przede wszystkim wygrana z Iskrą ma dużą wartość. Najbliższy mecz będzie o przysłowiowe 6 punktów. LKS Studzienice opierają swoją grę na walce i zaangażowaniu o każdą piłkę, u siebie na boisku będą groźni, więc to przemawia za gospodarzami, lecz ja typuję, że BKS tego meczu nie przegra. X2


Gospodarze na pewno myślami już przy niedzielnym finale Pucharu Polski, ale rundę jesienną wilkowiczanie będą chcieli zakończyć zwycięstwem. Piłkarze JUW-e ostatnio się przebudzili, graliśmy z nimi dosyć dawno, ale jest potencjał w tej ekipie. Paradoksalnie goście więcej punktują na wyjeździe niż u siebie, ale jednak postawię na minimalną wygraną Wilkowic.


Jeśli trener Gruszfeld "wyciągnie" odpowiednie wnioski z ostatnich meczów Wisły m.in. z nami czy drużyną z Międzyrzecza to na pewno mecz wygrają. LKS Bestwina złapała dobrą serię i w ostatnich meczach dużo punktuję. Po ciężkim meczu z LKS-em Wisła Wielka, bo takiego się tam spodziewam, bestwinianie wygrają.

 

 

Październik to nie był dobry dla nas miesiąc. Traciliśmy punkty, nasza gra falowała, bo potrafiliśmy zagrać super na "Goczałach", a za tydzień zremisować z LKS-em Wisłą Wielką, popełniając mnóstwo błędów. Jedziemy na ciężki teren do Jaworza, gdzie Krzysiek Dybczyński wraz ze swoją drużyną robi dobrą robotę, a teraz też pną się do góry. Paradoksalnie lepiej wyglądamy na wyjazdach, nie wiem z czego to wynika, ale też cały czas uczymy się "okręgówki". Chcemy wrócić na zwycięską ścieżkę, ale wiemy, że łatwo nie będzie.


Pasjonat podobnie jak my miesiąc październik pewnie chciałby wymazać z pamięci. W poprzedniej kolejce pozostawili po sobie dobre wrażenie przede wszystkim w formacji ofensywnej - Herok, Sadlok czy Pietrzyk to naprawdę niebezpieczni zawodnicy . W "Zetce" zmiana trenera, trochę podskoczyli w tabeli, ale nie wystarczy to na Pasjonat. Stawiam na gospodarzy.


Hit rundy jesiennej, pojedynek braci Ruckich. Pytanie, jakim składem będą dysponować rezerwy na to spotkanie. Tutaj w tym meczu może paść tak naprawdę każdy wynik. Jeśli Rekord II wygra będzie miał 8 punktów przewagi nad drużyną z Międzyrzecza, a to już spora przewaga przed rundą rewanżową. Dla atrakcyjności ligi na wiosnę niech wygra Międzyrzecze, ale porównując nasze mecze z tymi drużynami to jednak biało-zielonych oceniam wyżej. 1X

 

Program 15. kolejki: 

 

11.11.2022 r. (piątek), g. 13:30

LKS Studzienice - BKS Stal Bielsko-Biała (g. 11:00)

GLKS Wilkowice - JUW-e Jaroszowice (g. 12:00)

LKS Wisła Wielka - LKS Bestwina (g. 13:00)

Czarni Jaworze - Rotuz Bronów 

 

12.11.2022 r. (sobota), g. 13:30

Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy

Pasjonat Dankowice - ZET Tychy 

LKS II Goczałkowice-Zdrój - LKS Łąka (g. 14:00)

 

13.11.2022 r. (niedziela), g. 13:00

Rekord II Bielsko-Biała - KS Międzyrzecze