- Gospodarze na pewno postawią się liderowi, nie przewiduję "spacerku" dla rezerw Rekordu. Obstawiam remis ze wskazaniem na Czarnych. 

 

Kiedy się przełamać jak nie w meczu z faworytem ligi? Wiadomo, że gospodarze są drużyną lepszą, na co wskazuje tabela, ale jestem pewien, że BKS przyjedzie walczyć, a nie tylko nastawić się na jak najniższy wymiar kary. Obstawiam jednak wygraną drużyny Arka Ruckiego.

 

Jeśli wilkowiczanie nie chcą utknąć na dłużej w dole tabeli, taki mecz muszą wygrać. Postawili się rezerwom Goczałkowic, także uważam, że zdecydowanie na swoim boisku wygrają z LKS-em Wisła Wielka.

 

 

Bardzo trudny mecz dla drużyny z Bestwiny. Graliśmy z LKS-em Łąka i uważam, że jest to bardzo solidna drużyna. Za wszelką cenę chcą grać w piłkę, ostatnio jednak trzy mecze przegrane, natomiast gospodarze "są w gazie" po dwóch wygranych i uważam, że po zaciętym boju, ale trzy punkty zostaną w Bestwinie.

 

GTS Bojszowy to drużyna, która opiera swoją grę wykorzystując przede wszystkim swoją fizyczność. Dwójka groźnych napastników, solidna i kreatywna linia pomocy i pną się do góry tabeli - wygrana z rezerwami Rekordu też o tym świadczy. Pasjonat to drużyna, która dużo strzela, ale też dużo traci bramek. Dobrze się prezentują w tym sezonie i jeśli personalnie nie ma większych ubytków to potrafią wygrać z każdym. Stawiam na remis w tym spotkaniu, ale z racji lokalnego patriotyzmu życzę dankowiczanom trzech punktów.

 

Chcemy wrócić do wygrywania, ale wyjdziemy na mecz z nastawieniem na ciężką przeprawę, mimo tego, że LKS Studzienice jest na ostatnim miejscu. Ta liga już nie raz pokazała, że nie można nikogo lekceważyć i każdy z każdym może wygrać. Drużyna bardzo nieobliczalna, ale dla nas ważna jest reakcja po porażce w Pszczynie. Mecz przeanalizowany, wiemy co trzeba poprawić w grze indywidualnie i zespołowo, kadra meczowa prawie w komplecie, więc interesuje nas tylko zwycięstwo. 

 

 

Program 10. kolejki:

 

8.10.2022 r. (sobota), g. 15:30

Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała (g. 12:00)

GLKS Wilkowice - LKS Wisła Wielka

JUW-e Jaroszowice - LKS II Goczałkowice-Zdrój

Rotuz Bronów - LKS Studzienice

ZET Tychy - Iskra Pszczyna

KS Międzyrzecze - BKS Stal Bielsko-Biała

LKS Bestwina - LKS Łąka 

GTS Bojszowy - Pasjonat Dankowice (g. 16:00)