Bielszczanki turniejowe zmagania zaczęły od konfrontacji z Pałacem Bydgoszcz. Wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z założeniami siatkarek BKS Profi Credit, które wyszły na prowadzenie 7:2 w początkowych minutach I seta. Potem jednak było coraz gorzej, a wszelkie błędy z  zimną krwią wykorzystywały bydgoszczanki, które pokonały drużynę z Bielska-Białej bez przegranego seta.

Z każdym dniem zawodów gra podopiecznych Bartłomieja Piekarczyka wyglądała znacznie lepiej. W sobotę ich rywalem był beniaminek LSK, Energa MKS Kalisz. Szkoleniowcem tego zespołu jest doskonale znany pod Klimczokiem Mariusz Wiktorowicz i to jego zawodniczki w I secie górowały nad bielszczankami. W kolejnych fragmentach spotkania byliśmy jednak świadkami bardzo dobrej dyspozycji siatkarek BKS-u, które zwyciężyły ostatecznie 3:1. Najlepszą siatkarką spotkania została wybrana Julia Nowicka, z kolei najwięcej punktów (17) zdobyła Magda Jagodzińska.

W trzecim i ostatnim dniu zawodów BKS mierzył się z ekipą z Wrocławia. Już przed meczem było wiadomo, że pierwsze miejsce w zawodach zajął Pałac Bydgoszcz, a zwycięzca meczu BKS Profi Credit - Volley Wrocław będzie się cieszył z drugiego miejsca. To w ostatecznym rozrachunku należało do czerwono-żółto-zielonych, które odniosły pewne zwycięstwo nad wrocławiankami.

Wśród laureatek nagród indywidualnych nie zabrakło także siatkarek z Bielska-Białej. Najlepszą blokującą została Nina Herelova, a libero Paulina Maj-Erwardt.

I dzień
#VolleyWrocław - Energa MKS Kalisz 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)

II dzień
Energa MKS Kalisz - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 1:3 (25:23, 19:25, 21:25, 17:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz  - #VolleyWrocław 3:0 (25:22, 25:20, 26:24)

III dzień
Energa MKS Kalisz - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:21, 21:25, 21:25, 25:20, 11:15)
#VolleyWrocław - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0:3 (28:30, 16:25, 22:25)