To nie był szczególnie udany sparing dla trzecioligowej bialskiej Stali. Podopieczni Jana Furlepy doznali pierwszej porażki w serialu gier kontrolnych.

bks

A długo nic nie zapowiadało, że to ekipa Krupińskiego Suszec okaże się skuteczniejsza. W 10. minucie, za sprawą testowanego zawodnika, to BKS Stal objął prowadzenie. Po zmianie stron dało znać o sobie jednak zmęczenie bielszczan, którzy właśnie rozpoczęli obóz dochodzeniowy na własnych obiektach. Wpływ na końcowy wynik miały również liczne zmiany kadrowe w szeregach beskidzkiego trzecioligowca. Mecz mógłby się potoczyć inaczej, gdyby został uznany gol bialskiej Stali z 65. minuty. Nie zmienia to jednak faktu, że podopieczni trenera Jana Furlepy dobrą piłkę prezentowali jedynie w premierowych 45 minutach test-meczu.

Krupiński Suszec – BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (0:1) Gole dla Krupińskiego: Winkler – 2, Neumann Gol dla BKS-u Stali: testowany zawodnik

BKS Stal: Kozik (testowany bramkarz) – testowany zawodnik, Sornat, Antczak, Rucki, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Uzoma, testowany zawodnik, Sieńkowski, testowany zawodnik oraz Brychlik, Czaicki, Caputa, Pontus, Habdas, testowani zawodnicy Trener: Furlepa