Znakomity występ reprezentacyjny zanotował Artur Popławski. „Rekordzista” był wyróżniającą się postacią w wygranym przez Polaków meczu z Walijczykami.

Rekord_Wisla Dwóch zawodników bielskiego Rekordu wystąpiło w meczu inauguracyjnym futsalowego Turnieju Czterech Narodów. W bramce „biało-czerwonych” stanął Bartłomiej Nawrat, z kolei w wyjściowym składzie znalazł się Artur Popławski. I to właśnie nasz przedstawiciel otworzył wynik spotkania z reprezentacją Walii w 3. minucie. Na listę strzelców Popławski wpisywał się jeszcze w 36. i 40. minucie, ustalając wówczas końcowy rezultat na 8:1 dla podopiecznych selekcjonera Andrei Bucciola. Dwa gole strzelił także m.in. wychowanek Rekordu, Paweł Budniak.

Kolejnym rywalem polskiej kadry będzie futsalowa ekipa Grecji, która uległa w Kwidzyniu Słoweńcom 0:4.