W Kwidzynie zakończył się dziś Turniej Czterech Narodów w futsalu. We wszystkich trzech meczach wystąpili zawodnicy bielskiego Rekordu. Ten ostatni udany nie był.

Rekord Wisla Polacy zagrali o turniejowe zwycięstwo z ekipą Słowenii, również niepokonaną we wcześniejszych dniach zmagań w Kwidzynie. Do przerwy obie reprezentacje zdobyły po jednym golu. W drugich 20 minutach skuteczniejsi byli rywale, którzy triumf 4:3 zapewnili sobie w końcowych, dramatycznych fragmentach wtorkowego meczu.

Trzeci występ w Turnieju Czterech Narodów zanotowali futsaliści Rekordu – bramkarz Bartłomiej Nawrat oraz Artur Popławski. Zabrakło tym razem w składzie kadry pod wodzą trenera Andrei BucciolaŁukasza Biela. W pierwszym ze spotkań z Walijczykami Popławski popisał się hat-trickiem.