Dwóch zawodników bielskiego Rekordu wystąpiło w towarzyskim meczu futsalowej reprezentacji Polski pod wodzą selekcjonera Andrei Bucciola.

„Biało-czerwoni” zmierzyli się w Bydgoszczy ze Słoweńcami. Spotkanie miało zacięty przebieg. Na gola przyszło poczekać do 20. minuty, kiedy to po strzale Mateusza Geperta gospodarze objęli prowadzenie. 10 minut później wyrównali przeciwnicy. W 36. minucie odpowiedział Marcin Mikołajewicz i zanosiło się na sparingowy triumf Polaków. W końcowych sekundach to słoweńscy futsalowcy przeprowadzili jednak akcję zakończoną trafieniem, ustalając wynik gry kontrolnej na 2:2.

W składzie reprezentacji Polski pojawili się dwaj przedstawiciele bielskiego Rekordu – Michał Marek oraz Artur Popławski. W narodowych barwach wystąpił również „eks-rekordzista” Paweł Budniak.