Również w trzecim meczu Turnieju Czterech Państw w futsalu mocny akcent reprezentacyjny dali zawodnicy bielskiego Rekordu.

rekord-bielsko-biala

Zakończenie Turnieju Czterech Państw w Krośnie nie było udane dla polskiej kadry pod wodzą trenera Andrei Bucciola. Wprawdzie „biało-czerwoni” objęli prowadzenie już w 1. minucie, a gdy swoje dwa gole na odpowiedź Białorusinów zanotował „rekordzista” Tomasz Dura, Polacy odskoczyli na 3:1. Od 27. minuty do siatki trafiali już wyłącznie rywale, czyniąc to aż czterokrotnie. Z kompletem zwycięstw wygrali tym samym kilkudniowe zawody. Prócz wspomnianego strzelca goli w narodowych barwach wystąpili inni futsalowcy Rekordu – Michał Marek i Artur Popławski. Przypomnijmy, że w meczach wcześniejszych po dwie bramki notowali Popławski (przeciwko Gibraltarowi) i Dura (w konfrontacji z Turcją).